+38 (044)377-74-84

Аеропорт Fontanarossa (Катання, Італія), авіаквитки в Fontanarossa

Аеропорт Fontanarossa розміщений в місті Катання (Італія) на широті 37.47 і довготі 15.07 і знаходиться на висоті 12 м. над рівнем моря. Злітна смуга Fontanarossa довжиною 2660 м.

IATA код: CTA
ICAO код: LICC
Часовий пояс: +1.0 GMT
Веб-сайт: http://www.aeroporto.catania.it/

Аеропорт на карті

Фотографії аеропорту Fontanarossa

Щоб виконати пошук цін, а також якщо ви хочете забронювати авіаквиток в аеропорт Fontanarossa (Катання, Італія) виберіть в формі пошуку (вище) один з параметрів «В одну сторону» або «В обидві сторони» и натисніть кнопку «Пошук». Можна ввести в поля відправлення і прибуття зразу код аеропорту, система його розпізнає (код аеропорту Fontanarossa «CTA»). Вибираючи дати перельоту, Вам слід врахувати, що, як правило, чим пізніше буде дата вильоту, тим ймовірніше знайти дешевий авіаквиток.


Забронювати авіаквиток в Fontanarossa онлайн!

eTicket.ua - це зручний сервіс для онлайн бронювання авіаквитків. Завдяки нашій системі Ви зможете в найкоротший час перевірити наявність вільних місць і зразу ж їх забронювати. Здійснивши пошук білету в Fontanarossa (Катання, Італія) за потрібними Вам параметрами в формі пошуку, Ви отримаєте список всіх варіантів перельоту, відсортованих за ціною. Для оплати заброньованого авіаквитка Ви можете выбрати зручний для Вас спосіб оплати онлайн: Банківською картою (VISA и MasterCard) або за допомогою системи інтернет-розрахунків WebMoney.
Дякуємо за те, що Ви користуєтеся нашим сервісом.

Якщо Вам потрібна консультація або у Вас виникли які-небудь питання, звертайтесь до нас за телефоном +38 (044)377-74-84, пишіть в on-line-чат або в Skype.

[Теги: Аеропорт Fontanarossa, Авіаквитки в аеропорт Fontanarossa, бронювання авіаквитків в Fontanarossa, замовлення квитків в Fontanarossa, пошук авіаквитків Fontanarossa]