+38 (044)377-74-84

Аеропорт Сиена (Сиенна, Італія), авіаквитки в Сиена

Аеропорт Сиена розміщений в місті Сиенна (Італія) на широті 43.26 і довготі 11.26 і знаходиться на висоті 193 м. над рівнем моря. Злітна смуга Сиена довжиною 1000 м.

IATA код: SAY
ICAO код: LIQS
Часовий пояс: +1.0 GMT
Телефон: +39 0577 392226
Email: info@siena-airport.it/
Веб-сайт: http://www.siena-airport.it

Аеропорт на карті

Щоб виконати пошук цін, а також якщо ви хочете забронювати авіаквиток в аеропорт Сиена (Сиенна, Італія) виберіть в формі пошуку (вище) один з параметрів «В одну сторону» або «В обидві сторони» и натисніть кнопку «Пошук». Можна ввести в поля відправлення і прибуття зразу код аеропорту, система його розпізнає (код аеропорту Сиена «SAY»). Вибираючи дати перельоту, Вам слід врахувати, що, як правило, чим пізніше буде дата вильоту, тим ймовірніше знайти дешевий авіаквиток.


Забронювати авіаквиток в Сиена онлайн!

eTicket.ua - це зручний сервіс для онлайн бронювання авіаквитків. Завдяки нашій системі Ви зможете в найкоротший час перевірити наявність вільних місць і зразу ж їх забронювати. Здійснивши пошук білету в Сиена (Сиенна, Італія) за потрібними Вам параметрами в формі пошуку, Ви отримаєте список всіх варіантів перельоту, відсортованих за ціною. Для оплати заброньованого авіаквитка Ви можете выбрати зручний для Вас спосіб оплати онлайн: Банківською картою (VISA и MasterCard) або за допомогою системи інтернет-розрахунків WebMoney.
Дякуємо за те, що Ви користуєтеся нашим сервісом.

Якщо Вам потрібна консультація або у Вас виникли які-небудь питання, звертайтесь до нас за телефоном +38 (044)377-74-84, пишіть в on-line-чат або в Skype.

[Теги: Аеропорт Сиена, Авіаквитки в аеропорт Сиена, бронювання авіаквитків в Сиена, замовлення квитків в Сиена, пошук авіаквитків Сиена]